Barcode: 7501125144851
Suero Electrolit Uva
Labels
not advised for specific people
not recommended for children under 3 years
Categories
Available in
colombia, costa rica, el salvador, mexico, spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cloruro de sodio Cloruro de potasio, Cloruro de calcio dihidratado, Cloruro de magnesio Lactato de sodio, Glucosa Vehículo cbp,,,,, hexahidratado 12 mg 149 mg 30 mg So Pa Ca 41 mg M 314 mg C 5g L 100 mL
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Nectar multifruits
Solevita
NOVA 4
Extreme energy drink
Lidl,Kong Strong
C NOVA 4
High Protein Vanilla Flavour Drink
Milbona
NOVA 4
Colossus Energy Drink
KongStrong
E NOVA 4
Bifi kefyras
Pilos
B NOVA 3
Kefir avena e noci
Milbona
E NOVA 4
Water
Carrick Glen
A
Exotic juice Mango&Lime
Vitasia Asia Style
NOVA 1
Turkish style
Lidl
Wild Power
Lidl
C NOVA 4
Kefir Melograno e Chia
Milbona
E NOVA 4
Bio bevanda avena
vemondo
D NOVA 3