Barcode: 0793573115355
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.8 g |
| of which sugars | 8.8 g |
| Fiber | 1.8 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Watermelon, mango, kiwi, strawberries, blueberries.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Vietnamese Style Instant Rice Noodles
Lian
NOVA 4
Lightly dried Chives
Gourmet Garden
E NOVA 4
V2 mince
V2
C NOVA 4
Lower carb bread
herman brot
A NOVA 4
Vegemite
Mondelez Australia,Kraft
D NOVA 4
Dairy free mozzarella
Made With Plants
E NOVA 4
Nonna's spaghetti bolognese 300g pack
Youfoodz
B NOVA 4
Choc Bombs 50% less sugar
The No Nasties Project
C NOVA 4
Steak - Meat Free
Get Plant’d
C NOVA 4
Block CHEDDAR
E NOVA 4
ALMOND MILK UNSWEETENED
Mandolé Orchard
A NOVA 3
Organic Vanilla Essence
Queen
NOVA 3