Barcode: 8480000392985
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 43.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.3 g |
| of which sugars | 10.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sumo de maçã proveniente de concentrado e acidificante (sumo de limão proveniente de concentrado). DECLARAÇÃO NUTRICIOHun
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Tropic Brause
Marino
NOVA 4
Piwo Żywiec
Żywiec
NOVA 3
Krispy Kreme, Iced Hazelnut Coffee, 16 Oz
Krispy Kreme
B
Kawa rozpuszczalna gold liofilizowana robusta/arabica
Cafe d’or
NOVA 1
Czekolada pitna
E. Wedel,LOTTE Wedel sp. z o.o.,Pijalnie czekolady sp. z o.o.
E NOVA 4
Firehouse Subs, Powerade Zero Grape, 12 Fl Oz
Firehouse Subs
B
Waldmeister Brause
Thomas Philipps
C NOVA 4
Sok pomidorowy
Międzychód
D NOVA 3
Sok pomidorowo-ogórkowy
Międzychód
D
Blanche
Grimbergen
NOVA 4
Sok wielowarzywny
Dawtona
NOVA 4
Isotonic Sport Drink
MARINO
D NOVA 4