Barcode: 0012256020053
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 346.0 kcal |
| Fat | 1.7 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 75.8 g |
| of which sugars | 4.1 g |
| Fiber | 3.2 g |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Durum Wheat Semolina, water. (Cereals containing gluten) 成份:杜林硬粒小麥粉(含有鼓質的穀類)、水 Storage: Store in a cool and dry place. 貯存:存放於陰涼乾爽之處。 Product of China
Recipes with Similar Ingredients
Mexican Casserole
8 ingredients
Love Cake
6 ingredients
Passionate Casserole
6 ingredients
Preserved Husband
2 ingredients
Taco Pie
5 ingredients
Pizza Delight
6 ingredients
Isle Of Man Mature Cheddar Flapjacks
5 ingredients
Tex Mex Scrambled Eggs
9 ingredients
Baklazhannaia Ikra Recipe
9 ingredients
" Man Food " Chili Lasagna
9 ingredients
Vickys Halloween GingerDEAD Man Burger with Ghostly Mash Mourners
2 ingredients
Related Products in Nono
Laktosfri mjölk 3%
Garant
B NOVA 3
Chokoflarn
Eldorado
E NOVA 4
Hallon marmelad
Garant
D NOVA 4
Salladsost
Eldorado
D NOVA 3
Havreflarn
Eldorado
E NOVA 4
Salladsost
Eldorado
E NOVA 3
Mandeldryck
Garant
B NOVA 4
Ekologisk Jordgubbs Sylt
Garant
D NOVA 4
Svenskt Smör från Dalarna
Garant
E NOVA 2
Ekologisk Gräddfil
Garant
D NOVA 3