Barcode: 2504448004609
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 106.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 0.8 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 0.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 2.3 g |
Ingredients
87% carne de curcan formată, apă, sare, zahăr, amestec de condimente, extracte din amestec de condimente, amidon din cartofi, aromă naturală, glucoză, stabilizator: trifosfați; antioxidant: ascorbat de sodiu; conservant: nitrit de sodiu. Membrana nu este comestibilă.
Additives
e250
e301
e451
Related Products in șuncă
Șuncă Praga
Cris-Tim
D NOVA 4
Jersey Mike's Subs, #11 Stickball Special On Wheat Regular
Jersey Mike's Subs
B
Gaza Orange
Gaza Drinks
D NOVA 4
Jelly eggs
Candy collection
E NOVA 4
Krispiga Fläsksvålar
Mrs.chippy
Coca-Cola
Coca-Cola
D NOVA 4
Zaxby's, White Chocolate Macadamia Nut Cookie
Zaxby's
E
Döskalle
E NOVA 4
Marco's Pizza, White Sauce, X Large
Marco's Pizza
A
Sonic, French Vanilla Add In Only, RT 44
Sonic
E