Barcode: 0021130350094
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 200.0 kcal |
| Fat | 10.0 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 26.7 g |
| of which sugars | 26.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
MILK, CREAM, SUGAR, NATURAL FLAVORS.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Strawb
Daily Dose Juice
C NOVA 1
Iced Oat Flat White Coffee
Grind
C NOVA 3
Kombucha
B
Immune
One Living
B NOVA 3
iced flat white coffee
Grind
B
Raspberry Kombucha
No1 Living
C NOVA 4
No 1 Living
C NOVA 4
Hazy
Small beer
NOVA 3
Focus - Kombucha Adaptogen
No1 Living
C NOVA 4
Salted Pretzel Oat M!lk Chocolate
H!P
E NOVA 4
Glow kambucha
N°1 Living
C NOVA 4
Gingee kombucha
No1 Living
C NOVA 4