Barcode: 7896035921297
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 360.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 90.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Mandioca
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Granola Semillas de calabaza y chia
Kellogg's
D NOVA 4
Granola Sin Azúcar Añadido
W. K. Kellogg
NOVA 4
Organic
Kellogg's
C NOVA 4
Crunchy Nut - Glorious Oat Granola
kellogg's
E NOVA 4
Cerealien einzeln verpackt
NORDISK KELLOGG'S NORGE NUF
D NOVA 4
Petits coussins au chocolat
Kellogg's, W.K. Kellogg
C NOVA 4
Granola senza zuccheri aggiunti - frutta secca
W. K. Kellogg,Kellogg's
B NOVA 4
Original Cereali Integrali
W. K. Kellogg
A NOVA 1
No added sugar granola
Kellogg's
C NOVA 4
Granola apricot & pumpkin seeds
Kellogg's
D NOVA 4
Cereali integrali choco
Kellogg's
C NOVA 4
Super foods granola
Kellogg's
C NOVA 4