Barcode: 0052548522537
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
FILTERED WATER, BLACK TEA POWDER EXTRACT, CITRIC ACID, SUCRALOSE, ACESULFAME POTASSIUM.
Additives
e330
e950
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Celsius Sparkling Raspberry Peach
Celsius
C NOVA 4
Live Fit
Celsius
E NOVA 4
Fantasy Vibe Sparkling Mandarin Marshmallow Edition
CELSIUS
NOVA 4
Essential Energy
C NOVA 4
Iced Coffee Mocha Latte
Quest
B NOVA 4
ICED COFFEE MOCHA LATTE
QUEST
B NOVA 4
ARCTIC Vibe Sparkling Frozen Energy
CELSIUS
C NOVA 4
Sparkling Strawberry Passionfruit
CELSIUS
E NOVA 4
Celsius Oasis Vibe
Celsius
NOVA 4
Grove Apple Juice
Citavo
E NOVA 1
Sparkling Vibe Variety Pack
Celsius
E NOVA 4
Celcius Sparkling Orange
Celcius
C NOVA 4