Barcode: 6281034903572
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Water, sugar, mango puree concentrate, peach dices, stabilizers: guar and cellulose gum, acidifier: citric acid, nature identical mango flavor, antioxidant: ascorbic acid, color: beta carotene.
Additives
e160a
e160ai
e300
e330
e466
Related Products in Beverages
Rhubarbie boisson avec seve de bouleau
ÖselBirch
C NOVA 4
Sunbeam
Hey Day
E
Inkivääri-minttu limonadi
Realist
D NOVA 3
AYRAN DOGH
C NOVA 3
Jus Bio & pressé à froid
Hey Day
E
Deep Forest
Hey Day
E
Sparkling pineapple
Belief
Belief Eau Energisante
Belief
B NOVA 4
Coca-Cola original taste
Coca-Cola
E NOVA 4
Novelle plus
Hartwall
A NOVA 4
Kefyras su mėlynėmis
Valio Gefilus
E NOVA 4
Jäätee
Uma mekk
E