Barcode: 4607054320991
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 143.4 kcal |
| Fat | 9.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 1.3 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 14.3 g |
| Salt | — |
Ingredients
_Подсырная_ сыворотка, пищевая соль
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Ínyenc Camembert - Zöldborsos
Tihany,Savencia
D NOVA 4
Milli krémtúró vaníliás
Milli
C NOVA 4
Túró rudi trikolor
E NOVA 4
Réntúró
Milli
C NOVA 4
Krémtúró - Kekszes
Milli
C NOVA 4
Milli epres krémtúró
Milli
C NOVA 4
Óriás pöttyös túrórudi, mogyorókrémes
Pöttyös
E NOVA 4
Túró Rudi
Zero cukor
D NOVA 4
ESL tej 2.8%
Tolle
B NOVA 1
Krémtúró, vaníliás
Milli
C NOVA 4
HIGH PROTEIN krémtúró - Mangós
Milli
A NOVA 4
Habtejszín 30%
Oké!
D NOVA 4