Barcode: 20108281
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 267.0 kcal |
| Fat | 19.0 g |
| of which saturated | 10.5 g |
| Carbohydrates | 1.9 g |
| of which sugars | 1.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 22.0 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
Mléko, jedlá sůl, mlékařské kultury, mikrobiální syřidlo. Skladujte při teplotě od +2°C do +8°C. Baleno v ochranné atmosféře. SK Surovế nite Ob beah 20%
Allergens
milk
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Dairies
ENROBE AIRELLES FE
Sans marque
E NOVA 4
Fromage de chèvre
L'enrobé
D
Fromage de chèvre
La Biquette
D
Cabécou
D NOVA 3
Crottin frais
D NOVA 3
Brownie Macchiato
General Mills, Häagen-Dazs
E NOVA 4
Burrata De Chèvre
Le chèvrefeuille
C NOVA 3
Cabécou - bio
Chèvrefeuille
D NOVA 3
Peanut butter crunch
General Mills,Häagen-Dazs
E NOVA 4
Faisselle - Fromage de chèvre au lait entier pasteurisé
Chèvrefeuille
C NOVA 3
Crottin frais
Casino
D NOVA 3
Enrobe Echalote Ciboulette 80G
Simply Market
D