Barcode: 50112227
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 30.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.1 g |
| of which sugars | 7.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Voda, fruktozno-glukozni sirup, sok od mandarin Fugljikov dioksid, kiselina: limunska kiselina, arome, stabilizatori E ska kiselina, konzervans: kalijev sorbat, sladila: acesulfam Ki sukraloza, bo to datuma otisnuta na pakiranju
Additives
e202
e330
Related Products in Beverages
Pepsi-cola
pepsi
E NOVA 4
7 up free
Seven-Up
C NOVA 4
Jus pomme orange carotte ace
Merziger
D NOVA 4
Sparkling Lemon & Lime Drink
7up
D NOVA 4
Diet
Pepsi
C NOVA 4
Pepsi Max
Pepsi
C NOVA 4
7 Up
7 up, Seven-Up
E NOVA 4
7 up free
7up
C NOVA 4
Sportness Protein Drink
sportness
NOVA 4
7up
7up
D NOVA 4
Multivitamin 10 Fruchtsaft
Merziger
D NOVA 1
Pepsi 1 L
Pepsi
D NOVA 4