Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | 7.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | — |
| Salt | — |
Ingredients
Tuptató nök, valamint koffeinre eradeny személyek számára nem ajánot E 160 C, vitaminok (nikotinamid, halchn-pantotenát, piridoxin-hidroklnid, negini haphónaplén: a doboz álján jelett idöpontig. Száraz, hüvös, naplayii ienthelyen tarolandó! Forgalmazó: Aqua Lorenzo Kft. 2130 Albertirsa, Homokrécil pacilmanaglutaminsay), édeshtoszer (zudralin, Fogyasztása gyermekek ésteher allemantalom:14,5 mg/100 ml. Fogyasztsa alkohollal együttnemjavasolt. Hisage O WILD TOUCH ENERGY DRINK DEISK Tu-rutti és szölő faj, szénsans Hnjatal cokorral és édeshisrenal, inel és vitaminokal. Oseik emieretes ásványvíz, fruktór-gli l iks Alhenési sav (citromsay), szén dani, anjisigot szabályozó anyag nári d, , vitaminok (nikotinamid, lalcion--rantotenát, piridoxin-hidroklon, aromák, koffein (0,0145%) sanek ato nók, valamint koffeinre Gradkey személyek számára nem CAENERCY ODINI Tut lounur carbonated energy drink wil Su ducore
Related Products in Beverages
Grapefruit sparkling water, grapefruit
Milk chocolate flavor hot cocoa drink mix, milk chocolate
Schnucks, Schnuck Markets Inc.
Orange sparkling water, orange
Lemonade from concentrate
Schnucks, Schnuck Markets Inc.