Barcode: 4008071090933
Wilde Kräuter
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Brennesselblätter, Thüringer Fenchel, Thüringer Pfefferminze, Thüringer Kümmel, Thüringer Kamille, Anis, Holunderblüten, Thüringer Zitronenmelissenblätter, Spitzwegerichkraut, Gänseblümchenblüten, Lowenzahnkraut, Schafgarbenkraut, WeiBdornblätter, Kornblumenblüten. Aufbewahrung: Kühl, trocken und verschlossen lagern.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Ananas, Banane & Kokosnuss
innocent
E NOVA 1
Premium Demitasse
NOVA 4
Bio kefir
Berchesgadener Land
B
Напій безалкогольний газований ароматизований крем-сода
TM Dr Pepper
E
Soja sans sucres
B NOVA 4
PUR JUS D'ORANGE PRESSE AVEC PULPE
E.LECLERC
NOVA 1
Greek Drinking Yoghurt passion fruit with chia seeds with mixed fruit
Nada
E NOVA 4
Petits Filous
Yoplait
E NOVA 4
Bebida de Soja
Vemondo
B NOVA 1
Thé Blanc Bai Mu Dan Bio
Les comptoirs de la Bio
NOVA 1
Starbucks, Teavana Shaken Strawberry Green Tea Infusion Lemonade, Grande
Starbucks
B
Freeway Ice Tea
Freeway
D NOVA 4