Barcode: 7610800005834
Williams-Birnenhälften
Categories
Available in
germany, switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 74.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 17.0 g |
| of which sugars | 17.0 g |
| Fiber | 1.5 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Birnen, Wasser, Zucker, Festigungsmittel (E509), Säuerungsmittel (E330)
Additives
e330
e509
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Copos de avena suaves
Lidl, Crownfield
A NOVA 1
Wortel Julienne
Lidl
A
Filet de poulet aux carottes et petits pois
Chef Select, Lidl
A NOVA 4
Noodles with Tom yum sauce
Lidl, Vitasia
C NOVA 4
Volgranen meergranen
Kipster,Lidl
A NOVA 4
Parsnips with olive oil and a honey and black per
Deluxe
C
Kichererbsen
Sol & Mar
A NOVA 3
Pain de mie grande tranche spécial sandwich complet
Maître Jean Pierre
B NOVA 4
Palmvrij smeren
Vita D'or
C NOVA 4
Baguettes wit
Tastino
B NOVA 4
American Style Sandwich: Vollkorn
Lidl, Grafschafter
A NOVA 3
Soja sauce
Kania
E