Barcode: 34276943093102103763488
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 152.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 38.0 g |
| of which sugars | 34.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Skinny Caffè Latte
Emmi, Emmi Caffè Latte
B
Berry tea
Coop
NOVA 4
Thé vert menthe
Coop, Naturaplan
C NOVA 3
Ginger green tea
Coop, Naturaplan
D NOVA 3
Qualité & Prix Milchgetränk mit fettarmem Kakao
Coop
NOVA 4
Herbes des Alpes Suisses
Coop, Coop Naturaplan Bio, Naturaplan
NOVA 3
Emmi Caffè Latte Macchiato
Emmi
E NOVA 4
Ginger Green Tea
Coop naturaplan
C NOVA 3
Mineral Wasser Ohne Kohlensäure
Knutwiler
A
Cafelatte
Emmi
B
Thé Vert Menthe
Coop, Naturaplan
C NOVA 3
Qualité & Prix Mix mélanges de fruits à infusion aromatisés
Coop
B NOVA 4