Barcode: 2923928445212055
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 108.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 27.0 g |
| of which sugars | 27.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Smoothie Fraise - Banane
OASIS
E NOVA 4
Oasis - Jus de pomme 100% pur
Oasis
D NOVA 1
Apple Juice
Oadis
E
healthbreak oasis
orange carrot mango
C
Orange Pure Breakfast
Oasis
E NOVA 4
Hydra Fruit 60% Less Sugar - Peach
Oasis
NOVA 4
Guava mango blend
Del Monte
NOVA 4
Jus d’orange
Oasis
E
Orchard fruits
Oasis
D NOVA 4
Apple calcium
OASIS
E
Jus Mangue Exotique
Oasis
E NOVA 4
Jus de pomme
Rougemont
D