Barcode: 438262049638806711875618
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 226.0 kcal |
| Fat | 2.5 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 51.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Entrees
Yard House, Chicken Enchilada Stack
Yard House
E
Joe's Crab Shack, Popcorn Shrimp, Basket
Joe's Crab Shack
E
Perkins, Mushroom & Swiss Omelette
Perkins
B
Wingstop, 2 Crispy Tenders, Kens Hickory Smoked BBQ Sauce
Wingstop
E
Bonefish Grill, Filet Mignon, 6 Oz
Bonefish Grill
A
Yard House, Vodka Shrimp Pasta, Full
Yard House
E
Golden Corral, Chicken Quesadilla
Golden Corral
E
Ruby Tuesday, Smoky Mountain Chicken
Ruby Tuesday
E
Red Lobster, Opah
Red Lobster
A
McDonald's, Fruit & Maple Oatmeal
McDonald's
D
Popeyes, Handcrafted Nuggets
Popeyes
C
Joe's Crab Shack, Ragin Cajun Steampot For 2
Joe's Crab Shack
E