Barcode: 255800274505845162466
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 88.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 22.0 g |
| of which sugars | 19.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Pepsi
เป๊ปซี่,Pepsi
E
Joe's Crab Shack, Coca Cola, Kids
Joe's Crab Shack
E
Krystal, Strawberry Shake, Regular
Krystal
E
Wawa, Low Fat Caramel Steamer, 12 Oz
Wawa
C
Papa John's, Cherry Coke, 20 Oz
Papa John's
C
White Castle, Crave Cooler Fanta Wild Cherry, Large
White Castle
B
Sonic, Coconut Cream Pie Shake, Mini
Sonic
E
Potbelly Sandwich Shop, Brisk Raspberry Ice Tea
Potbelly Sandwich Shop
B
Sonic, Oreo Chocolate Shake, Medium
Sonic
E
Yard House, Mocha
Yard House
E
Red Robin, Cookie Magic Milkshake, Monster
Red Robin
E
Panda Express, Tropicana Fruit Punch, Small
Panda Express
B