Barcode: 543440294187988525742
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 661.0 kcal |
| Fat | 49.0 g |
| of which saturated | 7.0 g |
| Carbohydrates | 24.0 g |
| of which sugars | 6.0 g |
| Fiber | 6.0 g |
| Proteins | 31.0 g |
| Salt | 4.3 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Entrees
Noodles & Company, Steak Stroganoff, Regular
Noodles & Company
E
Bob Evans, Classic Breakfast, Low Calorie
Bob Evans
A
Red Robin, 3 Cluck A Doodles
Red Robin
E
Long John Silver's, 3 Battered Shrimp
Long John Silver's
E
Ruby Tuesday, 12 Oz Rib Eye
Ruby Tuesday
E
BJ's Restaurant & Brewhouse, BJs Classic Rib Eye
BJ's Restaurant & Brewhouse
E
On The Border, Green Chile Carnitas Chimichanga
On the Border
PF Chang's, Korean Chicken Stir Fry, Lunch
PF Chang's
E
IHOP, Roasted Turkey & Fixings
IHOP
E
The Capital Grille, Seared Citrus Glazed Salmon
The Capital Grille
E
Joe's Crab Shack, Fishermans Choice Simply Grilled Salmon
Joe's Crab Shack
E
Red Lobster, Bay Scallops, Fried, For Create Your Own Lunch
Red Lobster
D