Barcode: 5907437360651
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 359.0 kcal |
| Fat | 4.9 g |
| of which saturated | 0.9 g |
| Carbohydrates | 62.2 g |
| of which sugars | 21.4 g |
| Fiber | 12.3 g |
| Proteins | 10.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Płatki pełnoziarniste 40% (owsiane 26%, z pszenicy orkisz 14%), kasza kuskus (z pszenicy durum) 20%, kawałki suszonych owoców 25,5% [jabłko 11,5%, daktyle 8% (daktyle, mąka ryżowa), ananas 3%, mango 3% (mango, skrobia ziemniaczana)], kawałki liofilizowanych bananów 5,5%, siemię lniane 5%, suszona dynia w proszku, zagęszczony sok marchwiowy w proszku (koncentrat soku marchwiowego, maltodekstryna), liofilizowane puree jabłkowe 1% (skoncentrowane puree jabłkowe, sok z yuzu).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Petits pois
Hero, Hero / Motatos
B NOVA 3
Tortillas Weizen (12 Stück)
Coop Prix Garantie
C NOVA 4
Salade de carottes
L’Oste cucina mediterranea
NOVA 4
Ananas
Coop, Coop Qualité & Prix, Qualité & Prix
A NOVA 1
Müesli avec mélange noix et graines
Coop, Coop Naturaplan
C NOVA 4
Erbsen
Hero
B NOVA 3
Bio spelt drink boisson à l'épeautre
Karma,Coop
C NOVA 3
Erbsen & Karotten
Hero
A NOVA 4
Pain de seigle au froment en tranches
Coop
B NOVA 3
Quartier de racine rouge
Coop, Betty Bossi
A NOVA 3
Erbsen & Karotten
Cc Buchsextra fein, Hero
A NOVA 4
Delicia Abricots
Hero
D NOVA 4