Barcode: 0047325910447
Yellow Lentil Spaghetti
by Pasta Lensi
Labels
no gmos
made in italy
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.1 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 62.5 g |
| of which sugars | 1.8 g |
| Fiber | 5.4 g |
| Proteins | 23.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Yellow lentil flour.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Perzik-Sinaasappel nectar
Solevita
E NOVA 3
bulion warzywny z liściem selera
Kania
NOVA 4
5 Sesame Seed Bagels
Connell bakery
B NOVA 3
Greek Extra Virgin Kalamata Olive Oil
Eridanous Lidl
B
Sperziebonen gebroken
Lidl
A NOVA 1
Honey Hoops
Crownfield
C NOVA 4
Crispy Coated Peanuts BBQ flavoured
Alesto
D NOVA 4
Nectar de mangue
Solevita
E NOVA 3
NECTAR D'ABRICOT
Solevita
E NOVA 3
Choco Thins
Mister Choc
E NOVA 4
Riz Basmati
Golden Sun
B NOVA 1
white Bagels
Connell Bakery
C NOVA 3