Barcode: 20420031
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 350.0 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 78.0 g |
| of which sugars | 0.3 g |
| Fiber | 1.4 g |
| Proteins | 7.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Riz long 100%.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mélange vitalité
Natur'& Bon,Vico
D NOVA 3
Chips L'Ancienne 30g
vico
D NOVA 3
La Gourmande L'Originale
Vico
D NOVA 4
Chips extra craquantes (maxi format)
Vico
D NOVA 3
La Vicoise de Picardie
vico
D NOVA 3
Chips Vico classiques
Vico
D NOVA 3
Multipack extra craquante vico
Vico
D NOVA 3
Monster Munch - goût BBQ
Vico
D NOVA 4
Natru & Bon - Cacahuètes grillées sans huile
vico
A NOVA 1
La Gourmande 30g
Vico
D NOVA 4
Noix de cajou grillées à sec
Vico
C NOVA 4
Chips Extra Craquante Nature
Vico
D NOVA 3