Barcode: 0089900000747
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.6 g |
| of which sugars | 11.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pure water, cane sugar, natural flavors, citric acid, yellow 5, vitamin c (ascorbic acid), sodium benzoate. (keeps it fresh).
Additives
e102
e211
e330
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Beverages
Flavour Drops Chocolate
IronMaxx
C NOVA 4
Fruity Splash
Soo
D NOVA 4
Eau de fruit petillante
SOO-DRINK
E NOVA 4
Protein Shake Coconut Lemon
Veganz
E NOVA 4
Black Diamond Energy Drink
Black Diamond
B NOVA 4
Ice Tea
dem dem
E NOVA 4
Soo Litchi
Soo
E NOVA 4
Super Fruit Ice Tea
Fitvia
E NOVA 4
Hacker space energy
E NOVA 4
Bertrand Classic
Bertrand
D NOVA 4
Soo eau de fruit pétillante
Soo-drink
E NOVA 4
Super Fruit Detox Drink
Fitvia
D NOVA 4