Barcode: 4099200130422
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 97.0 kcal |
| Fat | 2.7 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 6.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.3 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
paprika (84 %), jajčevc (7 %), sončnično olje, česen, sladkor, sol, poper (0,.5 %), kislina: ocetna kislina
Additives
e260
Related Products in Omaka
Nacho pikantna omaka s sirom
tina
D NOVA 4
Pute SUGO
Carloni
C
Frischkäse SUGO
Carloni
C NOVA 4
Buffalo shrimp
B NOVA 4
Boom boom shrimp
C NOVA 3
Shrimp wonton soup
Boom boom shrimp with sweet thai chili sauce, boom boom shrimp with sweet thai chili
D NOVA 4
Buffalo shrimp
B NOVA 4
Shrimp wontons with szechuan sauce
Panko Calamari
NOVA 4