Barcode: 4099200096742
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 74.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 7.0 g |
| of which sugars | 5.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 3.1 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
paradižnik 55 %, voda, puranje meso 10 %, paradižnikov koncentrat, rdeča paprika, čebula, rumena paprika, sončnično olje, sladkor, jušni koncentrat [jedilna sol, sladkor, škrob, sončnično olje, čebula, začimbe, spojina omaka v prahu (soja, pšenična moka, jedilna sol), por, maltodekstrin, zelena, zelišča, začimbni ekstrakt], jedilna sol, modificiran škrob, zelišča, česen, kislina: citronska kislina
Related Products in Omaka
Nacho pikantna omaka s sirom
tina
D NOVA 4
AJVAR nepekoč
Lomee
C NOVA 3
Frischkäse SUGO
Carloni
C NOVA 4
Easter bun
NOVA 4
Special Cream Water Crackers
HoMade
Genuine Jamaican Water Crackers, Genuine Jamaican
HTB
D NOVA 3
Spice Bun
HTB
NOVA 4
bits chocolate
national
E NOVA 4
Cherry Tomatoes
M&S
A NOVA 1
Savoury royals wheat crackers
D NOVA 4