Barcode: 24009836
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 103.0 kcal |
| Fat | 6.9 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 7.2 g |
| of which sugars | 5.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 2.2 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
paradižnikova pulpa 53%, voda, dvojni pradižnikova koncentrat 9%, sončnično olje, pripravek iz svežega sira 5% (sveži sir, maslo, mlečne beljakovine, sol), čebula, sir bergkäse 2%, modificiran škrob, jodirana sol (sol, kalijev jodid), sladkor, zelišča, začimbna paprika, česen, kislins: mlečna kislina; škrob, začimbe.
Additives
e1405
e270
Related Products in Omaka
AJVAR nepekoč
Lomee
C NOVA 3
Nacho pikantna omaka s sirom
tina
D NOVA 4
Pute SUGO
Carloni
C
Creamy peanut butter
C NOVA 2
Honey roasted peanuts
D NOVA 4
Peanut butter, creamy
C NOVA 2
Honey Roasted Peanuts
Planters
D NOVA 4
Salted peanuts
D NOVA 3
Natural creamy peanut butter spread
C NOVA 2
Planters, crunchy peanut butter
C NOVA 2