Barcode: 6111252421575
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.1 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
eau
Related Products in Beverages
Sirop De Noisette Vedrenne - 70 CL
Vedrenne
NOVA 4
Sirop de Melon
Vedrenne
NOVA 4
MONT DORE 0.75 l Eau de source
Mont-dore
B NOVA 1
MONT DORE 0.5 L Eau de source
Mont-dore
A NOVA 1
Sirop de chataignes
Pagès
NOVA 4
Hazelnut Syrup
Vedrenne
NOVA 4
Sirop De Bubble Gum Vedrenne 25 CL
Vedrenne
E NOVA 4
Sirop saveur Châtaigne
Pagès
NOVA 4
Sirop de cannelle
Vedrenne
Sirop de myrtille
Pagès
NOVA 4
MONT DORE 1.50 L Eau de source
Mont-dore
A NOVA 1
Sirop de verveine
Pagés
E NOVA 4