Barcode: 4008258037058
Arachides Américaines
by Seeberger
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
green dot
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 637.0 kcal |
| Fat | 53.0 g |
| of which saturated | 7.0 g |
| Carbohydrates | 9.3 g |
| of which sugars | 3.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 27.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
_Arachides_
Allergens
peanuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Granulated instant coffee
colcafe
E
Ground Chipotle Child
C NOVA 3
Spicy curry powder
E NOVA 3
Arrowroot
NOVA 3
TENDERSTEM BROCCOLI
M&S FOOD
A NOVA 1
ASPARAGUS SPEARS
Sainsbury's
A NOVA 1
Powder
D NOVA 3
Pure Vanilla Extract
NOVA 1
Gold shield Natural nuts
Gold Shield Foods Llc
A NOVA 1
Kefir bar
Lifeway
E NOVA 4
Premium Taco Seasoning
Spice Islands
NOVA 3
confiture abricot aux amandes
Matin d'Ariège
D