Barcode: 8586018189910
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 541.0 kcal |
| Fat | 45.0 g |
| of which saturated | 6.3 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 9.9 g |
| Fiber | 11.0 g |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
Arašídy jádra blanšírovaná pražená 93 %; ochucovací směs 6% [cukr, jedlá sůl, mletá sladká paprika, cibulový prášek, kukuřičný škrob, sušená syrovátka mléko), kvasnicový extrakt, česnekový prášek, zázvor mletý, protispékavé látky: E551, extrakt ze sušených lúsků indické čili papričky], leštící směs 1% (maltodextrin, sacharóza, glukózový sirup, regulátor kyselosti: kyselina citronova, konzervant: kyselina sorbová, pitná voda). Může obsahovat skořápkové plody, sezam a lepek.
Additives
e200
e551
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Green tea
Fuzetea
D NOVA 4
Shokata Lemon & Elderflower
Coca-Cola Company,Fanta,Coca-Cola
C NOVA 4
Cappy 100% Jablko
Cappy
C
Steamfresh Family Favourite Mix
BirdsEye
A NOVA 1
Fanta Sitron
Fanta
C NOVA 4
Veggie Fingers
higgidy-family-kitchen
C NOVA 3
Fanta Mango
Coca-Cola Company
C NOVA 4
Blue Ice
Aquarius
D NOVA 4
Fanta Mango Guava
Fanta
E NOVA 4
Steamfresh super sunshine mix
Birds Eye
A NOVA 1
Fanta 1.5
Fanta
D NOVA 4
Black tea peach hibiscus
Fuze Tea
D NOVA 1