Barcode: 5900834000502
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 321.0 kcal |
| Fat | 23.0 g |
| of which saturated | 16.0 g |
| Carbohydrates | 25.0 g |
| of which sugars | 24.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
_mleko_ odtłuszczone, tłuszcze roślinne kokosowy i palmowy w zmiennych proporcjach, cukier, odtłuszczone _mleko_ zagęszczone, serwatka zagęszczona (z _mleka_), orzeszki arachidowe 5%, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 1,8%, syrop glukozowy, _mleko_ w proszku odtłuszczone, emulgatory: E471, E322 (z _soi_); stabilizatory: E412, E410; śmietanka w proszku (z _mleka_) 0,07%, aromaty. Może zawierać gluten (z pszenicy) inne orzechy.
Allergens
gluten
milk
peanuts
soybeans
Additives
e322
e410
e412
e471
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Desserts
Bac citron bio plein fruit
Adélie
C NOVA 4
Nougat glacé - les creations
Netto
D NOVA 4
Pot caramel
Netto
E NOVA 4
Pot vanille noix de pécan
Adélie
D NOVA 3
Cone gourmand speculoos
Adélie
D NOVA 4
Pot vanille pécan
Netto
D NOVA 3
Cone framboise citron
Adelie
D NOVA 4
Maxi chocolat (G) enrobage chocolat - amandes x4 - 120mL
Netto
E NOVA 4
Pot vanille Cookie Dough
Adélie
D NOVA 4
Pot Chocolat Brownies
Netto
D NOVA 4
Pot Chocolat Brownies
Adélie
D NOVA 4
Bac gourmand coco chocolat
Netto
D NOVA 4