Barcode: 54013919
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 43.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.7 g |
| of which sugars | 10.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Wasser, Zucker, Kohlensäure, Farbstoff: E 150d, Sauerungsmittel: E 338, Aromen, Aroma Koffein
Additives
e150d
e290
e338
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Bright Eyed Smoothie
H-E-B
NOVA 1
Lime Italian Sparkling Mineral Water
Central Market
B NOVA 4
mootopia 2% chocolate milk
H-E-B
D NOVA 4
Sparkling Peach Guava
H-E-B Organics
NOVA 4
Kids Nutritional Shake
H.E.B
C NOVA 4
Natural Artesian Water
Central Market
B
100% Apple juice
H-E-B
NOVA 1
2% Reduced Fat Chocolate
H-E-B
D NOVA 4
Mango Coconut Water
Mi Tienda
C NOVA 3
Non-Dairy Almond Milk
Higher Harvest by H-E-B
C NOVA 4
Electrolyte pH Balanced
H-E-B
B NOVA 1
Original Cola
H-E-B
NOVA 4