Barcode: 6044000007236
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 251.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 61.0 g |
| of which sugars | 58.0 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 1.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
pulpe de banane, sucre, pectine, acide citrique E330, acide ascorbique E300
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Хумус от нахут пикантен
Ribella
A NOVA 3
Pomaranča
Bakina Tajna
NOVA 4
Jagoda
Bakina Tajna
D NOVA 4
Domaći ajvar s patlidžanom
Bakina tajna, Belgrad
C NOVA 3
Gherkins
Foodland
B NOVA 3
jabuka sok
Nectar family
E NOVA 4
Lisnato testo
Frikom
E
Хумус от нахут и тиквени семки
Ribella
B NOVA 3
Hummus Naturals
ribella
B
Kajsija džem
Nectar
D NOVA 4
Futoska aroma Paprika
Aroma
NOVA 1
Raspberry and White Grape
Granny's Secret
D NOVA 1