Barcode: 3760153580497
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 223.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 55.0 g |
| of which sugars | 55.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Papaye, sucre, acidifiant : E330.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Marmelade Brombeer
Zentis
D NOVA 4
Erdnussbutter Creamy
Zentis
C NOVA 3
Marmelade Aprikosen-Fruchtaufstrich
Landliebe
NOVA 4
Frühstückskonfitüre - Erdbeere (fein passiert)
Zentis
D
Schwarzkirsche
Zentis
D NOVA 4
Aprikosen-Marmelade
Marmelade, Zentis
D NOVA 4
Natur rein
Zentis
C NOVA 4
Haselnuss creme
Zentis
D NOVA 4
Frucht Bruschetta Sauerkirsche Apfel
Natur rein, Zentis
B NOVA 4
Natur rein Erdbeere passiert 75% frucht
Zentis
C NOVA 4
Marmelade/Fruchtaufstrich Erdbeeren
Landliebe
C NOVA 3
Frucht Bruschetta
Zentis
B NOVA 4