Barcode: 4061461515980
Coolpresso
by Amaroy
Available in
switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 73.0 kcal |
| Fat | 3.2 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 9.3 g |
| of which sugars | 8.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.6 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Ungekühlt und ungeöffnet
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
steamed brown rice
grain trust
B NOVA 1
Vega, savi seed, cocoa kissed
Vega
D NOVA 4
Egg spaghetti
C NOVA 3
Cucumber & mint lemonade
D NOVA 3
Fresh pasta tomato linguini
C NOVA 3
White Truffle Butter, White Truffle
La madia regale
E NOVA 4
Organic Vega All In One Shake French Vanilla Flavored
Vega
NOVA 4
Protein Made Simple Caramel Toffee
Vega
NOVA 4
Véga légumes verts tropicaux du paradis
Véga
NOVA 4
Organic Quinoa
Inca's Gold
A NOVA 1
Belvoir fruit farms, ginger cordial
Belvoir Fruit Farms
C NOVA 3
Vega, savi seeds
Vega
C NOVA 3