Barcode: 5700383668747
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 37.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.0 g |
| of which sugars | 9.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Vand, sukker, saft fra koncentrat (orange 3% abrikos 0.2%), kulsyre (E290), surhedsregulere middel (E330), aroma, konserveringsmidler (E202 E211), stabilisator (E445, E410), antioxidant E farvestoffer (E160e, E160a).
Additives
e160a
e160e
e202
e211
e290
e330
e410
e445
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Drinkable Greek Yogurt Strawberry Banana
pillars
B NOVA 4
Mango
Pillars
B NOVA 4
Pillars Drinkable Greek Yogurt Mango
Pillars
B NOVA 4
Berry Immunity
Remedy Organics
B NOVA 4
Sparkling Energy Pink Grapefruit
XS
D NOVA 4
Mayan Style Drinking Chocolate
Bixby & co.
E NOVA 4
Wild Strawberry
PEAKH2O
E NOVA 4
BLUE ESSENTIALS 100% PLANT BASED SHAKE
REMEDY ORGANICS
C NOVA 4
Spicy Chipotle All-Natural Bloody Mary Mix, Spicy Chipotle
Spooky
NOVA 4
Chocolate Superfood Protein + Probiotics, Chocolate
Health warrior
B NOVA 4
Signature Recipe Hand Crafted Bloody Mary Mix
Jack link's
NOVA 4
Summit Energy Drink
KS
C NOVA 4