Barcode: 7025110184498
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 95.0 kcal |
| Fat | 3.6 g |
| of which saturated | 2.3 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 2.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.3 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Potet 67.5 %, melk, smør (fløte, salt, surhetsregulerende middel (E 339b), syrekultur), salt og hvit pepper (salt, stivelse, pepper og chili).
Related Products
Pure infusin
Tao
C
White Tea
Tao
C NOVA 4
Rooibos Tea avec Eldelflower & Plum
TAO Pure Infusion
C
Pure infusion
Tao
C
Tao pure infusion
tao
B NOVA 4
White tea Passion flower
TAO
C NOVA 4
Pure Infusion, lime & jasmin
Tao
C NOVA 4
Tao pure infusion
C NOVA 4
Boisson pure Infusion Rooibos
Tao
C NOVA 1
Tao energizer
Tao
E