Barcode: 07199044
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 28.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 1.4 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | — |
Ingredients
barley
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Beverages
Chocolat en poudre (moins de sucre)
Banania
NOVA 4
iskub cola flavour
ikea
D NOVA 4
Danonino
Danone
D NOVA 3
The Cafe Au Lait
KIRIN, KIRIN COFFEE, KOIWAI FAMILY PRODUCTS
NOVA 4
Sirop d'agave citron vert
NOVA 4
Unsweet Iced Tea
Tradewind
B NOVA 4
Volvic juicy
Volvic
D NOVA 4
Bere Zăganu Brună
Zăganu
NOVA 3
Dryck Julmust
Ikéa
E NOVA 4
Baobab guarana citron
Matahi
D NOVA 4
sirop de cassis
moulin de valdonne
NOVA 4
Dark cherry vanilla kombucha
C NOVA 3