Barcode: 8001344015165
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 82.0 kcal |
| Fat | 1.6 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.9 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Gelatina
Related Products in Desserts
Jagodowo
OwoLovo
A NOVA 1
Lody czekoladowe w czekoladzie deserowej z kawałkami migdałów
E. Wedel
E NOVA 4
Oh! Kwiat lawendy
E.Wedel
E NOVA 4
Gelato Classico Classic
Gelato classico
E NOVA 4
Lody śmietankowe z pistacjami i sosem pistacjowym
Grycan
D NOVA 4
Bambo Cream & Nuts
Augusto,Bambo
E NOVA 4
Mus jabłkowo-wiśniowy
Owolovo
A NOVA 1
Perkins, Fudge Brownie Supreme
Perkins
C
Sernik na zimno
Trafpol
C NOVA 4
OwoLowo Jabłkowo
OwoLovo
A NOVA 1
E. Wedel Śmietankowe
E. Wedel,Lotte
E NOVA 4
BRZOSKWINIOWO
OWOLOVO
A NOVA 1