Barcode: 5060524790165
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.0 g |
| of which sugars | 6.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pressed Apple Juice (51%). Sparkling Water, Pressed Cherry ice PAL Natural Flavourings, Antioxidant Ascorbic Adid FBoisson &is Et de Cerise
Related Products in Beverages
Yerba Mate Organic Sparkling
Guayaki
C NOVA 4
Gatorade - Glacier Freeze
GATORADE
C NOVA 4
Raspberry Passion Chia Beverage
Mamma Chia
C NOVA 4
Gatorade
Gatorade Zero
C NOVA 4
Levite Pomelo
levite
D NOVA 4
Minute Maid - Lemonade
Minute Maid,Coca-Cola
D NOVA 4
Lipton ice tea
Lipton
D NOVA 4 Eco-Score A
Organic Vibrant Probiotic Fruit Juice Drink
Suja, Suja Life Llc
B NOVA 3
DIET MOUNTAIN DEW
Mountain Dew
C NOVA 4
PRO Advanced Nutrition Protein Shake
Muscle Milk
B NOVA 4
G Active
Gatorade
C NOVA 4
Préparation pour chocolat chaud
Angelina
NOVA 3