Barcode: 3394560208127
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 68.0 kcal |
| Fat | 4.6 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| of which sugars | 4.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
tomates concassées, poivrons, oignons, huile de tournesol concentré de tomates, amidon modifié E1 422, sel, sucre, ail (anhydride sulfureux et sulfites), poivre. INGREDIENTS
Additives
e14xx
e220
Recipes with Similar Ingredients
Related Products
Plain Bread Crumbs
4C Bread Crumbs
D NOVA 4
Natural Parmesan
4c, 4c Foods Corp.
E NOVA 3
Drink Mix
4c
E NOVA 4
Plain Bread Crumbs
4c
D NOVA 4
Iced Tea Mix
4C
NOVA 4
Bread Crumbs, Plain
4c
C NOVA 4
Drink Mix
4c
E NOVA 4
Iced Tea Mix
4c
E NOVA 4
Wild Berry Pomegranate
4c Foods Corp.
E NOVA 4
Seasoned bread crumbs
E NOVA 4