Barcode: 8018759003830
Fusilli Vollkorn
by LaSelva
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
organic
vegetarian
eu organic
vegan
it bio 006
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 343.0 kcal |
| Fat | 2.1 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 65.0 g |
| of which sugars | 3.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Hartweizenvollkomgrieß, Wasser.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Compotée et chantilly fraise🍓
Bonne Maman
C NOVA 4
Confiture de fraises et framboises
Bonne Maman
D NOVA 4
Konfitüre Erdbeere
Bonne Maman
D NOVA 4
Hazelnootpasta veel hazelnoten
Bonne Maman
D NOVA 4
Pfirsich
Bonne maman, Bonne maman weniger Zucker
D NOVA 4
Heidelbeere
Bonne Maman
D NOVA 4
Haselnuss-Aufstrich
Bonne Maman
E NOVA 4
Kersen confiture met kruiden
Bonne Maman
D NOVA 4
Confiture Cerise Intense
Bonne Maman
D NOVA 4
Postre de manzana y pera
Andros
B NOVA 3
Compotée fraises & framboises
BONNE MAMAN
A NOVA 4
créme chocolat
Andros
C NOVA 4