Barcode: 7037421071336
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 379.0 kcal |
| Fat | 13.4 g |
| of which saturated | 5.2 g |
| Carbohydrates | 58.5 g |
| of which sugars | 37.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.6 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
sukker, hvetemel, soyabønner, vegetabilske oljer (palmeolje, rapsolje, kokosolje), modifisert potetstivelse, dekstrose, mandler, stabilisator: sorbitol, fortykningsmiddel: guarkjernemel gum, pektin, aprikoskjerner, invertsukker, glukosesirup, salt, emulgator: soyalecitin, hevemiddel: E450, E500, melkeprotein, laktose (melk), aroma (inneholder melk), hvetestivelse, surhetsregulerende middel: sitronsyre, Kan inneholde spor av egg.
Allergens
gluten
milk
nuts
soybeans
Additives
e330
e420
e450
e500
Related Products in Snacks
Milk candy jamoncillo
E NOVA 3
Sweet Energy Trail
Sweet Energy Trail, Snack Worthy
E NOVA 4
Chileta Pina
El Azteca
E NOVA 4
Organic Vegan Whole Food Bar
Trace Minerals Research
D NOVA 4
Conibon fantasia marshmallow and wafer with multicolor candy covered pieces
E NOVA 4
Light & Crispy Simply Butter Toffee Corn Puffs, Butter Toffee
Snack worthy
E NOVA 4
Simply raw almonds
A NOVA 1
Tatín
Arcor,Tatín
E NOVA 4
Hot chocolate
Monbana Chocolaterie
D NOVA 4
Veggie snack sausage
D NOVA 4
Rie-lazo botanero, hot and salted fruit strips
Rie-Lazo Botanero
E NOVA 4
Candy lollipop
E NOVA 4