Barcode: 0810128529853
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.4 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
CARBONATED WATER, NATURAL AND ARTIFICIAL FLAVOR, CITRIC ACID, L-CARNITINE L-TARTRATE, TAURINE, MALIC ACID, CAFFEINE, SUCRALOSE, ACESULFAME, POTASSIUM SODIUM BENZOATE (PRESERVATIVE), POTASSIUM SORBATE (PRESERVATIVE), ALPHA-GLYCERYL PHOSPHORYL CHOLINE, ASCORBIC ACID, COFFEE (COFFEA ARABICA), FRUIT EXTRACT, NIACINAMIDE, ASTRAGALUS MEMBRANACEUS ROOT EXTRACT, PANAX NOTOGINSENG ROOT EXTRACTS, PYRIDOXAL-5-PHOSPHATE, METHYLCOBALAMIN
Additives
e202
e211
e296
e330
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Lovelac
Leclerc
D NOVA 4
Yop /8 exotique
yoplait
E
Le nectar TROPICAL
E NOVA 3
Yop petit dej 250g
Yoplait
E NOVA 4
Whataburger, Coffee, Colombian, Large
Whataburger
B
White Castle, Barqs Red Cream Soda, Small
White Castle
C
Olive Garden, Whites & Rose Menu, Glass
Olive Garden
B
The Capital Grille, Scotch, 2 Oz
The Capital Grille
B
Lait de chèvre entier en poudre
Biocoop
C NOVA 1
Lait de brebis en poudre, entier
Biocoop
NOVA 1
Crémeux de bourgogne
Delin
NOVA 3
PF Chang's, Soda, Kids
PF Chang's