Barcode: 4260231225559
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.3 g |
| of which sugars | 0.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Wasser, Kohlensäure, Farbstoff (Ammoniak-Zuckerku - lör), Süßungsmittel (Aspartam*, Acesulfam K), Säuerungsmittel (Phosphorsäure, Citronensäure), Aroma, Aroma: Koffein, Säureregulator (Natriumcitrate).
Additives
e290
e330
e331
e338
e950
e951
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Schweppes lemonade
Schweppes
D NOVA 4
Isolate Protein Cookies & Cream
Raw
NOVA 4
Matilde kakao
Matilde
C NOVA 4 Eco-Score D
Chocolat Dardenne au sucre de canne
Dardenne
E NOVA 3
SUEROX
SueroX
B
Gazosa Citrun
Staibock
E NOVA 4
Kokos Mjölk
ICA
E NOVA 4 Eco-Score C
TURMERIC CHAI LATTE
AVALANCHE
NOVA 4
Leche sabor nuez deslactosada
All Bran, Kellogg's
B NOVA 4 Eco-Score B
MixxMax Zero, Cola & Orange
Freeway
C NOVA 4
VITAMIN WELL RELOAD
VITAMIN WELL
A NOVA 4
Chocolate Protein Shake
PRO MLK
D NOVA 4 Eco-Score C