Barcode: 0810013080353
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Purified Carbonated Water, Organic Flavors, Citric Acid, Organic Stevia Leaf Extract, Himalayan Pink Salt, Organic Caramel Color, Organic Ginger Extract.
Additives
e150c
e330
e960
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Bug Juice
Bug Juice
NOVA 4
Purely SEDONA Artesian Spring Water
Purely Sedona
B NOVA 1
Mocha Java Ridge Creamy Chilled Coffee Drink, Mocha
KUM & GO
C NOVA 4
Boisson de mangue
Star
C
strawberry kiwi beverage
meijer
E NOVA 4
Strawberry Banana Smoothie
Health Wise
E NOVA 4
Happy happy soy boy
B NOVA 3
Guru
Gutu
C NOVA 4
nectar de jugo
D NOVA 4
Water
A
Guru zéro
GURU ZERO
B NOVA 4
Root Beer
A&W
E NOVA 4