Barcode: 0867188000334
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 125.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 37.5 g |
| of which sugars | 25.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Spring water, organic cane sugar, natural grapefruit extract, citric acid, natural lilac flavor, fruit and vegetable juice for color, inactivated bacillus coagulans gbi-30 6086, stevia leaf reb m
Additives
e330
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Beverages
La lechera semidescremada
Nestle
NOVA 1
Leche Proteína Chocolate
Surlat
NOVA 4
iced tea leão sabor pêssego
leão
E
Refrigerante de Guaraná de Baixa Caloria
Ambev
C NOVA 4
Nescau 2.0
Nestlé,Nescau
NOVA 4
leche en polvo descremada
jumbo
NOVA 4
Guarana 2L
Antarctica
E NOVA 4
Fiora Vanti
Coca Cola
E NOVA 3
Rose water
B NOVA 1
Manzana
Baloru
E NOVA 4
Bebida Láctea en Polvo Instantanéa
Macima
E NOVA 4
Toni Yogurt Light Descremado
Toni
C NOVA 4