Barcode: 0853650004610
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 347.8 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 87.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
milk protein isolate, natural flavor, monk fruit extract, sea salt
Related Products in Dietary Supplements
Emergen-C Immune+ Super Orange
Emergen-C
NOVA 1
Gold Standard 100% Whey Protein, Vanilla Ice Cream
Optimum nutrition
A NOVA 4
Trace Mineral Drops
trace
Yes Whey!
FX Bar
NOVA 4
root renew
notriana
A NOVA 1
Whole Body Collagen
Designs for health390 g
Magnesium
NOVA 1
Combat protein powder
Combat
A NOVA 4
whey isolate proteine chocolat
NOVA 4
Ionic Magnesium, 400 mg
Trace Minerals Research
MAGNELEVURES
UNDA specialties
NOVA 4
Keto Bar Choc Fudge & Peanut
Pulsin
NOVA 4