Barcode: 0639192653055
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 300.0 kcal |
| Fat | 11.7 g |
| of which saturated | 2.5 g |
| Carbohydrates | 41.7 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 6.7 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
Wheat flour, onion, palm oil, soy sauce (water, soy, salt, sugar), sugar, salt, pepper monsodium glutamate
Additives
e621
Related Products
Angel Hair N°1
Rummo Lenta Lavorazione
A NOVA 1
Hickory Smoked Bacon
Cookies
E NOVA 3
Thin Spaghetti N°2
Rummo Lenta Lavorazione
A NOVA 1
Fusillotti No 155
Rummo
NOVA 1
Linguine N°13
Rummo Lenta Lavorazione
NOVA 1
Thick Spaghetti N°5
Rummo Lenta Lavorazione
A NOVA 1
Fettuccine N°15
Rummo Lenta Lavorazione
A NOVA 1
Applewood Double Smoked Bacon
Webster City Custom Meats Inc.
NOVA 3
Bucatini N°6
Rummo Lenta Lavorazione
Semi Di Orzo N°27
Rummo Lenta Lavorazione
A NOVA 1