Barcode: 8712800002840
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 96.0 kcal |
| Fat | 1.7 g |
| of which saturated | 0.9 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 9.1 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 8.9 g |
| Salt | — |
Ingredients
YOGHURT (1,5% vet), aardbeien 7%, fructose, water, HAVErvlokken 0,8%, zoete aardappel-, appel-, wortel - en radijsconcentraat, rode bessen 0,4%, lijnzaad 0,4%, zonnebloempitten 0,4%, TARWE 0,4%, HAVER 0,3%, aroma, maïszetmeel, stabilisator: pectine, zuurteregelaar: citroenzuur, natriumcitraten, calciumcitraten
Additives
e330
e331
e333
e440
Related Products in Dairies
HiPro
Danone
NOVA 4
Skyr
Danone
A NOVA 1
Hipro citron
Danone
NOVA 4
Skyr
Danone
A NOVA 3
Le fromage Blanc nature
Danone
B
Danette saveur coco
Danette, Danone
C NOVA 4
Beurre
M&S Food
E NOVA 2
Creamy Cottage Cheese
M&S Food
A NOVA 3
Activia. Fraise
Danone
B NOVA 4
Light & Free mousse
Light & Free
NOVA 4
Salted Softer Butter
M&S Food
E NOVA 2
Parmigiano Reggiano DOP
Milbona
D NOVA 3